Fillon “rimëkëmbia” e Korabit

0
SHPËRNDAJE

Diten e sotme ka filluar rimëkëmbia e Korabit ,ku drejtori Fehmi Mziu ka zyrtarizuar trajnerin e ri qe do te jete Julian Ahmataj , i cili pas marjes se detyres se re ka zyrtarizuar dhe stafin e tij ku zv trajner do te jete Akil Jakupi , ndersa trajneri i portierve do te jete Bledi Vashaku.

Ahmataj e Vashaku vijne serishte ne kat1 pas eksperincave te nje viti me pare , vjet Ahmataj mori drejtimin e Bylisit por u shkarkua ne pak jave , me pas Ahmataj u zyrtarizua tek Besa ku punoj per nje kohe te gjate .

Ndersa Vashaku e mbyllin sezonin tek Sopoti , si trajner portieresh.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.