Fink: Kukësi na ka befasuar

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i Austrisë së Vjenës, Fink, ka dhënë konferencën për shtyp nga hotel “Rogner”.
“Duam të kualifikohemi në këtë tur. Kërkojmë të bëjmë lojën tonë dhe të shënojmë gol që në fillim. Kukësi është një skuadër e mirë që na ka befasur, ka elementë të mirë. Ne jemi të favorizuar, por nuk do të thotë se do të nënvlerësojmë. Besojmë dhe shpresojmë te marrim një rezultat pozitiv. Jemi një skuadër me shpirt ashtu si vendasit. Pres një përballje të fortë nesër. Është një takim i fortë dhe duhet të jemi të përqendruar”13715985_841460659318362_1723461173422543565_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.