“Finlandezi” Hetemaj bën gjest për tu vlerësuar

0
SHPËRNDAJE

perpa_etu_lk_22082015_jp
Përparim Hetemaj

Pavarësisht se e kemi kritikuar e pse jo, edhe sharë sa herë pse nuk ka pranuar të përfaqësojë as Shqipërinë e as Kosovën, për Përparim Hetemajn duhen thënë fjalë të mira kur e meriton. Dhe e ka merituar kësaj here me një gjest vërtet të admirueshëm teksa “finlandezi” ka dhuruar bazë materiale si këpucë dhe doreza portieri për klubin e Drenicës. Kjo nuk është hera e parë qe Hetemaj ndihmon Drenicën ndërkohë klubi e ka falenderuar publikisht për gjestin e bërë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.