Fiorentina nuk ndalet, pas Barcelonës mposht edhe Chelsean (Video)

0
SHPËRNDAJE

foto IPP/imagosport  Londra 05/08/2015 calcio amichevole 2015/2016   Chelsea - Fiorentina  nella foto :il gol di Gonzalo Rodriguez  warning available only for italian markets

Skuadra e Fiorentinës ka korrur një tjetër fitore të bujshme pas asaj kundër Barcelonës ditën e djelë. Mbrëmjen e të mërkurës vjollcët janë përballur me Chelsean e Mourinhos në një ndeshje të vlefshme për International Champions Cup, dhe e kanë fituar me rezultatin 1-0 falë një goli të kapitenit Gonzalo Rodriguez. Goli u shënua në minutën e 34-t të pjesës së parë dhe rezultati mbeti i pandryshuar për minutat e tjera të lojës.

Në vijim ju sjellim videon e përmbledhjes së ndeshjes:

S'KA KOMENTE

Comments are closed.