Firmos Berat Beqiri

0
SHPËRNDAJE

berati_ne_fanellen_e_kombetare
Beqiri me Kombetaren e Shqiperise

Talenti i ri shqiptar që për vite me radhë ka qenë pjesë e FC Copenhagen të Danimarkës ka firmosur me Naestved në divizionin e parë danez ku pritet të ketë më tepër hapësirë për tu zhvilluar si lojtar. Kujtojmë që mesfushori tetovar është vetëm 20 vjec dhe zotëron shtetësinë shqiptare. Ai ka luajtur disa ndeshje me Shqipërinë U17 dhe mund të jetë një alternativë e vlefshme për të ardhmen edhe në ekipin tonë Kombëtar U21 e më lart.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.