Firmos edhe Kruja

0
SHPËRNDAJE

krujaVllaznia ka zyrtarizuar sot afrimin e mesfushorit Arsid Kruja, i cili ka zgjidhur përfundimisht çështjen e dokumentacionit me arabët e Hajer.

Kruja ka firmosur një kontratë 2-vjeçare me Vllazninë, dhe tashmë do rikthehet të veshë fanellën kuqeblu.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.