Firmosin pesë talente tek Luftetari

0
SHPËRNDAJE

Luftetari ka zyrtarizuar pak minuta më parë firmen me 5 talente në moshën 19 vjecare.

Mikel Hoxha i afruar nga akademia Partizanit , Arsen Kasa i afruar nga Elbasani , Stiven Puci , Olti Qyrani , dhe Ahmetaj janë produkte te akademis së Luftetarit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.