“Firo” tek Egnatia ikin dy

0
SHPËRNDAJE

Egnatia vec afrimeve po mendonë dhe per largime ku diten e sotme jane larguar dy “veterane” .

I pari eshte Viktor Gjyla i cili nuk do te jete më pjes e Egnatis ne kategorine e pare dhe pse ishte nga me te miret sezonin e shkuar Gjyla nuk do te jete me tek Egnatias.

Largimi i dyte eshte Emiliano Veliaj i cili doli ne stervitje nje jave me pare por nuk gjeti gjuhen e perbashket me drejtuesit dhe u largua .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.