Fiton Vllaznia, një boshnjak në provë

0
SHPËRNDAJE

vllaznia kamza fotoVllaznia luajti sot një përballje miqësore me Brskovo të cilën e fitoi me rezultatin 3 – 0 .

Golat u shënuan në këtë takim nga Brunild Pepa dhe Alen Melunoviç, sulmues boshnjak që u testua sot me shkodranët.

Kundërshtari përballë ishte modest, dhe për sulmuesin do të jetë trajneri Cungu që do të marrë vendimin nëse vlen për skuadrën e tij apo jo.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.