Fitore e pastër e Vllaznisë

0
SHPËRNDAJE

vllaznia miqesoreVllaznia zhvilloi sot miqësoren e katërt me Otrant të Ulqinit, të cilën e fitoi me rezultatin e pastër 2-0.

Golat e kësaj ndeshjeje u shënuan nga dy lojtarët e krahur, Olsi Gocaj dhe Manuka.

Ky i fundit po stërvitet prej disa ditësh me shkodranët dhe pret një vendim të stafit teknik për qëndrimin e tij të Vllaznia.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.