Fitore e rëndësishme e Shalës në Kupë

0
SHPËRNDAJE

top_sparta_pohar
Moment nga ndeshja

Ka fituar një takim tepër të vështirë dhe delikat Slovan Liberec ku aktivizohet kuqeziu ynë Herolind Shala, me rezultatin 2-1 ndaj Spartës së Pragës, ekip ky që e ka në pronësi lojtarin shqiptar por të dhënë në huazim te Liberec. Ky ishte takimi i parë i turit cerekfinal të Kupës së Cekisë ndërsa Shala i cili në javën e fundit të kampionatit cek shënoi për Liberec, mungoi në këtë ndeshje.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.