Fitore europiane për Agollin

0
SHPËRNDAJE

Ansi Agolli
Ansi Agolli

Ansi Agolli e ka të tijën korsinë e majtë te Karabaku, dhe sot u aktivizua për 90 minuta në ndeshjen e turit të dytë të Champions League.

Skuadra e Agollit fitoi me rezultatin e pastër 2-0 ndaj Dudelanzh, kampiones së Luksemburgut. Ky rezultat thuajse e ka kaluar në turin tjetër Karabakun.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.