Fitore për Laçin e Burrelin

0
SHPËRNDAJE

burreliLaçi luajti sot përballjen e dytë miqësore të cilën e fitoi me rezultatin e pastër 2 me 0. Golat për bardhezinjtë u shënuan në pjesën e parë me Pinton e Kastratin, ndërsa në të dytën nuk pati ndryshim rezultati.

Një tjetër miqësore e luajtur ishte ajo mes Burrelit e Bulqizës, e cila përfundoi me rezultatin e thellë 7 me 0.

Onu Çinoso me 3 gola, Mustafa me 2 gola dhe Përgjini e Kadiu me nga një gol vulosën fitoren e matjanëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.