Fjalët e Stavri Nicës pas ndeshjes

0
SHPËRNDAJE

Stavri Nica
Stavri Nica

Stavri Nica/ “Humbja e sotme ishte një gabim i yni, por nuk mund të lë pa përmendur edhe shpirtin e garës që tregoi skuadra e Partizanit. Kundërshtarët ishin në nivel shumë të lartë sot dhe nuk dua t’ia heq meritat atyre që fituan ndeshjen. I tillë është futbolli dhe duhet të pranojmë edhe humbjen kur e meritojmë. Gara do të jetë tepër e fortë dhe duhet të punojmë akoma më shumë në vazhdim. Mund të bëjmë akoma më mirë se kaq dhe kam besim tek skuadra ime. Duhet të vazhdojmë të shohim përpara”, ishin fjalët e Nicës

S'KA KOMENTE

Comments are closed.