Flamurtari-Bushiç, zbuloni detajet

0
SHPËRNDAJE

Tomislav Busic
Tomislav Busic

Flamurtari pritet të zyrtarizojë për sulmin kroatin Tomislav Bushiç, teksa ish-sulmuesi i Vllaznisë dhe Tiranës ka mbërritur në Vlorë.

Sipas Panorama Sport, ai do të firmosë një kontratë 2-vjeçare me vlonjatët, me një pagë 6 mijë euro në muaj, e përkthyer ndryshe, 60 mijë euro në sezon, ose 120 mijë euro përgjatë dy sezoneve.

Te Flamurtari Bushiç do të gjejë edhe ish-trajnerin e tij te Tirana Gugash Maganin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.