Flamurtari-Bylis, si një finale

0
SHPËRNDAJE

flamurtariPër nga rëndësia që ka kjo përballje, pavarësisht se ka ende pikë deri në fund të kampionatit, skuadrat e Flamurtarit dhe Bylisit kanë një finale midis njëra-tjetrës. Ndeshja do të luhet në Vlorë.

Ekipi i Bylis
Ekipi i Bylis

Takimi pritet të ketë rivalitet të lartë. Herën e fundit që janë përballur këto skuadra me njëra-tjetrën ka triumfuar Flamurtari në Ballsh. Tashmë është një tjetër histori. Sa i takon tabelës së klasifikimit, Bylis ndodhet në vendin e 9-të me 20 pikë. Flamurtari me 22 pikë në vendin e 7-të.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.