Flamurtari dëshiron sulmuesin e kundërshtarëve të Skënderbeut

0
SHPËRNDAJE

bachana-tskhadadze-09423
Bachana Tskhadadze

Sipas të përditshmes sportive Sport Ekspres, Flamurtari është vënë në lëvizje për të afruar një sulmues me përvojë dhe për këtë po punohet për ti rrëmbyer ekipit moldav Milsami Orhei, gjeorgjianin Bachana Tskhadadze. Sulmuesi 27 vjeçar ka një karrierë të pasur me klubet e ndryshme gjeorgjiane dhe azere si dhe ka luajtur disa takime për ekipin Kombëtar të Gjeorgjisë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.