Flamurtari fiton me festival golash

0
SHPËRNDAJE

Plot tete here ka shenuar Flamurtari i Levit ne miqesoren e sotme ndaj ekipit te kategorise se trete sllovene, NK Banofvci. Tre here e regjistroi emrin e tij Dejvi Bregu në listen e golshënuesve, teksa trajneri Levi luajfi praktikisht me dy ekipe për çdo pjese. Ndërkohë që autorët e tjerë ishin Buval, Telushi, Qejvani, Shehaj dhe Fustar. Megjithëse ishte test pozitiv nuk mund të jetë ende tregues i fortë për skuadrën e Levit. Vlonjatët prej tri ditësh po kryejnë përgatitjet në Slloveni aty ku do të luajnë edhe tre ndeshje të tjera testuese.

NK Banofvci – Flamurari 0-8

Golat: Buval,Telushi,Qejvani, Bregu (3), Shehaj, Fustar

flaFlamurtari: Lika (46′ Halili), Gjinaj, Kuqi (Zeqaj), Curri (46′ Fustar), Idrizaj; Trapp (Llambro), Telushi (Bocaj), Maxhuni (Greca), Nexhipi (46′ Bregu), Qejvani (Hoxha), Buval (Shehaj)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.