Flamurtari gjen edhe portier

0
SHPËRNDAJE

Ibrahim Bejte
Ibrahim Bejte

Ibrahim Bejte, portieri i Beselidhjes ne sezonin e fundit, pritet te luaje ne Superiore.

Minuta90.com meson se ai ka arritur akordin me Flamurtarin dhe neser do firmos.

Me pare ai ka qene pjese e Shkumbinit, Beses dhe Kukesit ne Superiore.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.