Flamurtari gjen zgjidhjen për problemin e borxheve

0
SHPËRNDAJE

E megjithatë është zgjidhje e përkohshme pasi Flamurtari ende do të vazhdojë të ndjejë presionin e dënimit me zbritje nga kategoria për shkakun e borxheve kundrejt disa prej futbollisteve qe kane veshur fanellen e klubit vlonjat.Erjon-Vucaj1-653x420

Keshtu zgjidhja e perkoheshme konsiston ne likujdimin e pjeseshem te tre futbollisteve, Veliu, Sakaj dhe Arbri te cilet jane paguar pasi FSHF-ja ka levruar kundrejt Flamurtarit te ardhurat e te drejtes televizive te cilat mbaheshin peng per shkak te krizes se krijuar.luft-flamurtari-470x266

Gjithsesi, duket se deshira e mire egziston por a do te arrije Flamurtari deri te zgjidhja e plote e problemit, kjo ngelet per tu pare ne vazhdim.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.