Flamurtari, ja e vërteta e largimeve të futbollistëve të huaj

0
SHPËRNDAJE

gentian-mezani

Pas lajmeve të shumta që kanë qarkulluar në media në lidhje me largimin e lojtarëve të Flamurtarit, ka folur edhe trajneri Gentian Mezani.

Pas ndeshjes me Vllazninë, tekniku vlonjat pas ndeshjes për SuperSport, theksoi se Lukiç dhe Xhuriç janë në Vlorë duke sqaruar situatën e tyre.

“Lukiç është këtu, Xhuriç është këtu. Me mesfushorin Shkodra kam folur dhe nuk e kam dëgjuar asnjeherë që do të largohet me datë një. Nëse mendojmë problemet i bie të mos shkojmë në punë”,-mbylli prononcimin e tij, trajneri i Flamurtarit, Gentian Mezani. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.