Flamurtari kërkon mbrojtësin e Kamzës

0
SHPËRNDAJE


Kosovë / Flamurtari i Prishtinës do të garojë në elitën e futbollit kosovar sezonin e ardhshëm, ndërkohë që drejtuesit e klubit po bisedojnë për rinovimin me trajnerin shkodran, Samuel Nikaj.
Por tekniku shkodran ka nisur të mendojë edhe për përforcimet, teksa ka nisur të qarkullojë edhe emri i lojtarit të parë të kontaktuar, shkruan sportal.al.

Bëhet fjalë për mbrojtësin e majtë të Kamzës, shkodranin Alis Boçi, të cilin trajneri Nika e njeh mjaft mirë. Gjithsesi ai pret të dëgjojë ofertën e Kamzës njëherë dhe më pas do të vendosë për të ardhmen.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.