Flamurtari, koha të flas në fushë

0
SHPËRNDAJE

Flamurtari

Teuta-Flamurtari 1-1 ne “Niko Dovana”

Skuadra e drejtuar nga Zekeria Ramadani ka dhënë sinjale pozitive në fushën e lojës, sidomos në pjesën e dytë ndaj Partizanit në atë barazim të arritur 1-1. Lojtarët në media premtojnë se s’do të bien nga Kategoria, por sigurisht këtë gjë ata mund ta sigurojnë vetëm në fushën e blertë dhe jo jashtë saj. Është koha që Flamurtari të mos gëzohet vetëm me barazime, por tentoj edhe ndonjë fitore, edhe pse në Lac është gjithnjë e vështirë…

S'KA KOMENTE

Comments are closed.