Flamurtari me portier të huaj

0
SHPËRNDAJE

Haidar Al Shaibani
Haidar Al Shaibani

E përditshmja sportive Sport Ekspres lajmëroi në numrin e sotëm për ardhjen e algjerianit me pasaportë kanadeze, Haidar Al Shaibani, i cili pritet të provohet nga klubi i Flamurtarit përpara se ti besohen dorezat e portës vlonjate. Lojtari në fjalë është 32 vjec dhe ka një karrierë të gjatë në kategoritë e ulëta franceze por pa arritur asnjëherë në nivele të larta.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.