Flamurtari me probleme, gjyqet nuk ndalen

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Flamurtarit duket se nuk ka probleme vetëm në fushën e blertë ku mungojnë pikët dhe lufta për mbijetesën vazhdon, por sërish vazhdon problemet jashtë fushe. Sipas Panorama Sport është Halim Begaj që tashjmë ka hapur një cështje gjyqsore ndaj kuqezinjëve. Lojtari pretendon 16 mln lekë të vjetër nga pagat e munguara.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.