Flamurtari merr një sulmues “pijanec”

0
SHPËRNDAJE

Sulmuesi nga Mali i Zi Stefan Nikolic pritet të jetë blerjë e rradhës nga ekipi i Flamurtarit. Por sigurisht e kaluara e tij nuk ka qenë e pastër në karrierën sportive. Dikur shënonte gola për Steauan e Bukureshtit në Champions League, më pas degjeneroi duke pirë dhe bërë probleme të tjera në diskot e Bukureshtit.

Nikolic duke vjellur nga taksia ne Bukuresht gjate kohes qe aktivizohej me Steauan e Bukureshtit
Nikolic duke vjellur nga taksia ne Bukuresht gjate kohes qe aktivizohej me Steauan e Bukureshtit

Linku i mëposhtëm e konfirmon me foto dhe video problemin e Nikolic, i cili duke qartë edhe nga karriera e tij e bredhur nga njëri ekip në tjetrin pothuajse cdo vit. Padashur të paragjykojmë, por duke njohur karakterin e trajnerit Magani, i cili kërkon në fushë lojtar ushtar dhe jo gjeneral apo pijanec, ky futbollist ka gjetur ambjentin e gabuar për të vazhduar karrierën sportive. Gjithsesi, koha do ta tregoj.

 

LINK I SHKRIMIT NE PORTALET RRUMUNE

http://www.cancan.ro/sport/fotbal-intern/stefan-nikolic-a-sarbatorit-divortul-de-steaua-in-club-la-sfarsit-s-a-urcat-in-taxi-si.html

S'KA KOMENTE

Comments are closed.