Flamurtari miqësore në Greqi

0
SHPËRNDAJE

13667955_1129614327114088_16414785009760097_oKlubi vlonjat njoftoi sot se në kuadër të përgatitjeve për sezonin e ri dhe të kolaudimit të skuadrës pas ndryshimeve të fundit në përbërje, do të organizojë një takim miqësor ditën e diel me datë 24 Korrik ndaj AO Kerkyra. Ndeshja do të zhvillohet në Korfuz.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.