Flamurtari mposht Elbasanin në miqësore

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Flamurtari ka arritur të mposhtë Elbasanin në miqësoren e zhvilluar në Elbasan Arena me rezultatin e thellë 4-0. Vlonjatët kanë dominuar krejt takimin përballë një Elbasani që luante me lojtarë të rinj. Golat për vlonjatët u shënuan nga Petr Trapp, Ardit Shehaj, Bedi Buval dhe Nijas Lena. Bedi Buval ka qënë lojtari më i mirë në fushë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.