Flamurtari mund të dënohet

0
SHPËRNDAJE

flamurtari volfsburgDeri më datën 4 nëntor skuadra e Flamurtarit duhet të paguaj detyrimet ndaj Arbrit, Veliut dhe Sakajt. Ndërkohë që deri më 14 nëntor duhet likujduar edhe trajneri Gjoka.

Në rast se Flamurtari vazhdon të mos e vras mendjen për këtë fakt mund të penalizohet jo vetëm me heqje pikë, por edhe me përjashtim nga gara.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.