Flamurtari në sulm për Fukuin

0
SHPËRNDAJE

Masato Fukui në stërvitje
Masato Fukui në stërvitje

Vec skuadrave të Tiranës dhe Partizanit, së fundmi edhe Flamurtari ka shfaqur interes për mesfushorin e palodhur të bardhebluve, japonezin Masato Fukui. Skuadra e Flamurtarit ka hedhur hapin e parë duke afruar trajnerin Gugash Magani dhe duket se tashmë projekti është duke nisur edhe me lojtarët që janë piketuar si pjesë e skuadrës së Flamurtarit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.