Flamurtari, nesër vendoset për Ignjatovic

0
SHPËRNDAJE

20090626_ignjatovic_01_rh
Ignjatovic

Mbrojtësi i qendrës Aleksandar Ignjatovic ka disa ditë që ka nisur provën në rradhët e Flamurtarit. Qendërmbrojtësi serb do të shikohet më me kujdes në miqësoren e ditës së shtunë ndaj Teutës së Durrësit.

Karriera e tij është e pasur, madje ai ka qenë më parë edhe kapiten tek hungarezët e Honved, të cilët kanë eliminuar Flamurtarin pak vite më parë me Ignjatovic në fushë në Europa League.

Gjithsesi, është trajneri Magani dhe stafi i tij që do të vendosin për lojtarin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.