Flamurtari nis “skarcimet”

0
SHPËRNDAJE

Flamurtari në stërvitje
Flamurtari në stërvitje

Pas afrimeve të shumta radhën e ka largimi i të panevojshmëve, atyre që si pati thënë trajneri Magani nuk i hynë në punë filozofisë së lojës së Flamurtarit të ri. Konkretisht, e përdtshmja Panorama Sport përmend emrat e Markic dhe Rnic por edhe mbrojtësve si Dardan Cerkini dhe Kristi Marku, ky i fundit me përvojë ndërkombëtare tek Honved e Hungarisë. Ndërkaq vazhdojnë përgatitjet intensive të skuadrës që për nga pamja e jashtme  duket se do të jetë konkurrese e fortë për vendet e para.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.