Flamurtari nuk fal në shtëpi, vendos Shehaj

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Flamurtarit ka arritur të fitoj ndaj Lacit. Ndeshja ishte e fortë në pjesën e parë dhe me raste nga të dyja krahët. Ndërohë që në fillimin e pjesës së dytë pas një aksioni të bukur është Shehaj që brenda zone shënon golin e fitores për Flamurtarit. Pas barazimit ndaj Partizanit, tashmë Flamurtari merr një tjetër rezultat pozitiv duke ngjitur një e nga një shkallët në tabelën e klasifikimit.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.