Flamurtari nuk ka dilema për Bejten

0
SHPËRNDAJE

Ibrahim Bejte
Ibrahim Bejte

Pavarësisht lajmeve për një largim të mundshëm të Ibrahim Bejtes, është klubi vlonjat që qartëson gjithçka.

Me anë të faqes zyrtare ata shprehen se trajneri Magani ka vendosur dhe sezonin e ardhshëm Bejte do të jetë pjesë e Flamurtarit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.