Flamurtari pranë mbrojtësit elbasanas

0
SHPËRNDAJE

11707518_857208180993577_6053763581305410197_n
Peqini ne nje dyluftim (Foto:F. Hazisllari)

Mbrojtësi Roland Peqini është pranë largimit nga Dinamo ku luajti gjysmën e dytë të sezonit të kaluar dhe është pranë afrimit te klubi vlonjat i Flamurtarit që po zhvillon një merkato mjaft aktive në mënyrë që të paraqitet sa më mirë në sezonin e ri.

Burime të minuta90.com mësojnë se 25 vjecari është në bisedime me klubin vlonjat. Peqini ka luajtur një sezon e gjysëm te Kukësi por edhe në klube të tjera si Dinamo, Apolonia, Tirana e Tërbuni.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.