Flamurtari pranë transferimit të mbrojtësit të Veronas

0
SHPËRNDAJE

kiakisFlamurtari është shumë pranë transferimit të mbrojtësit Harallamb Qaqi në radhët e veta. Mbrojtësi qendror aktivizohej në Serie A te Verona dhe sipas Gianluca Di Marzios mungojnë vetëm detajet dhe futbollisiti do të jetë zyrtarisht nën urdhërat e Stanislav Levit. Qaqi është vetëm 22 vjeç dhe deri tani ka luajtur për AEK Athinën, Varesen dhe Barlettan, por kartoni i tij ishte në pronësi të Veronas.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.