Flamurtari prezanton Nexhipin

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Më në fund ka ardhur edhe prezantimi i Nderim Nexhipit si lojtar i Flamurtarit. Lojtari ka qënë në Vlorë për të nënshkruar kontratën dhe menjëherë ka pozuar me fanellën kuqezi të vlonjatëve. Nexhipi u largua nga Partizani pas 18 muajsh si lojtar i të kuqve, dhe tashmë do të luajë për një tjetër ekip në Superligë. Ai shihet si një nga blerjet më të goditura të Flamurtarit, pasi i ka dëshmuar aftësitë e tij në futbollin tonë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.