Flamurtari programon një miqësore me Beshiktash

0
SHPËRNDAJE

Me sa duket Flamurtari ka zgjedhur kampingun e Austrisë për të zhvilluar fazën përgatitore. Në këtë kamp, faqja zyrtare e Flamurtarit në Facebook ka bërë të ditur se kuqezinjtë vlonjtë do të zhvillojnë edhe një ndeshje miqësore ndaj gjigandëve të futbollit turk, Beshiktash. Trajneri Stanislav Levi, po bën një punë voluminoze në ekipin vlonjat dhe pritet që puna në Austri të konkretizoj idet e tij. Për më tepër miqësoret e luksit ia rritin akoma më shumë besimin kuqezinjëve për të zhvilluar një sezon sa më të mirë futbollistik.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.