Flamurtari s’e ka mbyllur ende merkaton

0
SHPËRNDAJE

nk bravo flamurtari
Pavarësisht se trajneri Gugash Magani e ka plotësuar grupin e lojtarëve për sezonin e ri futbollistik, Flamurtari ende s’e ka mbyllur merkaton verore.
Trajneri i vlonjatëve është ende në kërkim të një lojtari. Kuqezinjtë kërkojnë një mesfushor qëndror, por që të bëjë diferencën dhe të monitohet nga stafi me kujdes 2-3 ditë. Kur mbeten gati 2 javë nga mbyllja e merkatos, Flamurtari është në kërkim të një lojtari të tillë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.