Flamurtari si Nëndetëse në merkaton verore

0
SHPËRNDAJE

magani-idrizi-dervishi-dh-fazliuSkuadra e Flamurtarit duket se po studion mirë situatën dhe lëvizjet e lojtarëve për të goditur në momentin e duhur. Duke parë cmimet e larta të futbollistëve në kërkesat e tyre financiare, është menduar një tjetër stradegji nga kuqezinjtë. Dihet se Magani kërkon ushtarë të bindur në fushën e blertë dhe jo gjeneral që të mbërrijnë në Vlorë për përfitime financiare. Emrat e merkatos vlonjate janë konkret dhe fillimi i muajit korrik mund të sjell konkretizime në merkato për të plotësuar grupin e futbollistëve të trajnerit Gugash Magani./Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.