Flamurtari, Teuta si “aspirinë” për vlonjatët

0
SHPËRNDAJE

Flamurtari në stërvitje
Flamurtari në stërvitje

Ndodhen në një moment shumë të vështirë dhe padyshim një fitore ndaj Teutës do të largonte dhimbjes e kokës tek skuadra e Flamurtarit. Teuta shikohet si një “aspirinë” për të hequr dhimbjen momentale, pasi sic duken bathët, shto këtu edhe problemet e borxheve, gjasat janë që dhëmbjet e kokës të jenë të gjata dhe të vazhdueshme për Flamurtarin deri në fund të sezonit futbollistik ku cuditërisht kuqezinjtë po luftojnë për mbijetesë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.