Flamurtari zyrtarizon afrimin e Fustar

0
SHPËRNDAJE

fustar

Klubi vlonjat ka zyrtarizuar mbrëmjen e sotme afrimin e mbrojtësit kroat Ivan Fustar. Zyrtarizimi ishte thjesht çështje orësh pasi që në ditën e djeshme ishte arritur akordi midis mbrojtësit 25 vjeçar dhe klubit vlonjat. Kroati ka firmosur një kontratë 1 vjeçare me opsion rinovimi edhe për një tjetër sezon.Flamurtari po ndërton një skuadër shumë kompetitive për sezonin e ardhshëm me emra të mëdhenj dhe pritet që të jetë një pretendent serioz për vendet e para të Superligës Shqiptare duke parë edhe timonierin që ka në krye, Stanislav Levi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.