Flamurtari zyrtarizon mesfushorin Greca

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Bedri Greca është lojtari më i ri i Flamurtarit. Mesfushori me tipare sulmuese i cili prej disa ditësh ishte në provë tek ekipi vlonjat, më në fund ka bindur trajneri Stanislav Levi për aftësitë e tij, dhe ky i fundit ka dhënë miratimin e tij për këtë lëvizje. Greca tani është zyrtarisht pjesë e vlonjatëve, pasi ka hedhur edhe firmën mbi kontratë. Lajmi për firmën e lojtarit e ka publikuar faqa zyrtare e Flamurtarit në rrjetin social “Facebook”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.