Flamurtari zyrtarizon një serb për mbrojtjen

0
SHPËRNDAJE

djuricFlamurtari ka zyrtarizuar sot afrimin e mbrojtësit serb Nikola Djuriç.

26-vjeçari luan në qendër dhe në krah të djathtë të repartit difensiv, ndërsa më parë është akrtivizuar në Serbi me skuadrën e Rad.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.