Flet Lewandowski pas pesëshes historike

0
SHPËRNDAJE

Natë fantastike! Hyra në fushë të ndihmoj skuadrën. Ndihmova dhe kjo është më e rëndësishmja për mua. Personalisht dua të falenderoj të gjithë tifozët dhe mediat për urimet që kanë vërshuar nga e gjithë bota. Në të njëjtën kohe dua të mirëkuptohem që nuk kam kohë për mediat prej përgjegjësive të mëdha në klub. Luajmë cdo tre ditë dhe duhet të përqëndrohem që tani për ndeshjen e radhës. Edhe njëherë falemnderit!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.