Flet talenti Manaj: Tani gjërat në dorën time

0
SHPËRNDAJE

Manaj_Veseli-658x370 Talenti lushnjar Rey Manaj, ka folur për mediat për grumbullimin zyrtar me ekipin e Shqipërsë. Në fakt De Biasi e kishte sinjalizuar diçka të tillë që më parë. “Por e përjetoj shumë mirë, e dija që do të grumbullohesha sepse kisha folur me De Biasin ,kur erdhi në Milano dhe më takoi dhe jam shumë i kënaqur. Tani është vetëm në duart e mia. Kur vjen në Kombëtare nuk do të thotë asgjë që nëse unë vij nga Interi dhe dikush tjetër nga një ligë më e ulët duhet të luaj titullar. Në bazë të stërvitjes, si është moduli, kush është në gjendje më të mirë, ai që e meriton do të luajë”.

 

Ray Manaj“Icardi është lojtar shumë i mirë. Unë jam ende i ri, por sigurisht që edhe unë do bëj punën time për të luajtur në formacion ose të jem i grumbulluar në ekip. Tani do shohim, vetëm me stërvitje duhet t’i mbush mendjen trajnerit Mancini. Ishin disa skuadra të interesuara për mua, por Mancini tha që nuk mund të lëviz as në janar dhe as vitin tjetër. Mbetet të shohim çfarë do të ndodhë”.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.