Formacionet dhe ndeshja LIVE e Shqiperi-Portugali

0
SHPËRNDAJE

Formacionet zyrtare

Shqipëria: Berisha, Gjimshiti, Cana, Ajeti, Agolli, Xhaka, Kukeli, Abrashi, Lenjani, Gashi, Çikalleshi. Trajner: Gianni De Biasi

Portugalia: Patricio, Vieirinha, Carvalho, Pepe, Eliseu, Nani, Pereira, Veloso, Silva, Danny, Ronaldo. Trajner: Fernando Santos

Keto jane formacionet zyrtare te Shqiperise e Portugalise, ndersa me poshte eshte linku per ta ndjekur ndeshjen LIVE.

for

 

NDIQ NDESHJEN DIREKT

S'KA KOMENTE

Comments are closed.