Formacionet e Bayer L.-Lacio, ndiqeni Live

0
SHPËRNDAJE

Lazio me Etrit Berishën në port sfidon Bayer Leverkusenit për kthimin e ‘play-off’-it të Ligës së Kampionëve. Këtu janë formacionet zyrtare si dhe linku për të ndjekur ndeshjen.

blFormacionet zyrtare
Bayer Leverkusen: Leno; Hilbert, Papadopoulos, Tah, Wendell; Kramer, Bender; Bellarabi, Çalhanoglu, Mehmedi; Kiessling.

Lazio: Berisha; Mauricio, de Vrij, Radu; Basta, Onazi, Parolo, Lulic; Candreva, Keita, Felipe Anderson.

KLIKONI PER TE SHIKUAR NDESHJEN

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.