Formacionet e ndeshjes Flamurtari-Laçi dhe linku i ndeshjes

0
SHPËRNDAJE

Formacionet zyrtare

Flamurtari: Halili, Idrizaj, Fustar, Trap, Popkhadze, Telushi, Kuqi, Greca, Nexhipi, Hoxha, Shehaj; Trajner: Stanislav Levi?

Laçi: Vujadinoviç, Doku, Sheta, Bulajn, Cela, Meto, Mustafa, Gocaj, Sefgjini, Mitraj, Xhejms; Trajner: Armando Cungu

Linku për ndeshjen
http://original.livestream.com/flamurtari_channel

Link për t’a parë ndeshjen nga Telefoni celular
http://flamurtarichannel.com/mobile/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.