Formacionet zyrtare Partizani-Kukësi dhe linku i ndeshjes

0
SHPËRNDAJE

Superiorja
PARTIZANI – KUKËSI

PARTIZANI: Hoxha, Ibrahimi, Krasniqi, Bici, Kalari, Batha, Fejzullahu, Trashi, Mazrekaj, Plaku, Sukaj. Trajner: S. Starova.

KUKËSI: Koçi, Hallaçi, Ndoni, Shameti, Mici, Musolli, Xheferson, Moriera, Karioka, Flores, Rama. Trajner: H. Lika.

Gjyqtarë: E. Sino, I. Tartari, E. Grabova. (Fier)

Linku i ndeshjes

http://www.alkuqezi.com/n/1.php

S'KA KOMENTE

Comments are closed.